На поїздку Зеленського до США витратили 7,3 млн гривень

Робочий візит президента Володимира Зеленського та української делегації до Сполучених Штатів Америки 23-26 вересня обійшовся приблизно у 7,3 мільйона гривень. Про це йдеться у відповіді Державного управління справами на запит «Українських Новин».

Найбільше коштів витратили на забезпечення перельоту: авансовий платіж за авіаперевезення офіційної делегації склав 3 млн 883 тисяч гривень. Відрядження делегації коштувало майже 2 млн гривень: 73,6 тисячі доларів і 119 тисяч гривень. Добові витрати делегації становили 6,4 тисячі доларів, а оплата готелю обійшлася в 56,7 тисячі доларів.

Президент зупинявся у Нью-Йорку в п’ятизірковому готелі «Park Hyatt», розташованому у двох кварталах від Центрального парку.

До складу офіційної делегації, крім Зеленського та його дружини, увійшли 22 особи.

За курсом НБУ станом на 23 вересня сумарно на візит української делегації у США витратили близько 7 млн 340 тисяч гривень.