Дружина Медведчука стала власницею будівельної фірми в Москві — «Схеми»

Дружина Віктора Медведчука Оксана Марченко стала власницею російської компанії, профіль діяльності якої — будівництво, інженерні роботи й проєктування. Про це повідомляють журналісти програми «Схеми: корупція в деталях».

За даними реєстру юридичних осіб Росії, 11 вересня 2020 року російська компанія «Юг Энерго», яку, відповідно до декларації Віктора Медведчука, контролює його дружина Оксана Марченко, стала єдиною власницею компанії «НЗНП Инжиниринг».

«НЗНП Инжиниринг» зареєстрована в Москві 1 квітня 2020 року, а її основним напрямком є «діяльність замовника-забудовника, генерального підрядника» Додатково проводять діяльність в області архітектури, інженерні вишукування в будівництві, управління проєктами.

Назва будівельної фірми співзвучна із низкою компаній родини Віктора Медведчука й Оксани Марченко, які залучені у видобутку і переробці нафтопродуктів на території Росії.

Директором «материнської» для всіх цих нафтових структур компанії (ООО «Юг Энерго») є Валерій Пак – колишній заступник міністра природних ресурсів Росії та ексочільник Федерального агентства з користування надрами.

Віктор Медведчук у червні 2020 року заявив журналістам «Схем», що нікому не дає коментарів стосовно бізнесу. Однак два роки тому політик розповів, як працює їхній родинний бізнес: «Оксана Марченко, моя дружина, не займається бізнесом. Вона володіє бізнесом. Раз. А керую бізнесом я».