У головному офісі ПриватБанку у Дніпрі проводять обшуки

У ПриватБанку повідомили, що до їхнього головного офісу у Дніпрі прийшли невідомі люди зі зброєю. Цю інформацію підтвердили у пресслужбі банку.

«О 12:00 11 вересня в головний офіс Приватбанку в Дніпрі прибула група осіб за підтримки спецназу поліції для проведення обшуку за визначенням Жовтневого районного суду міста Дніпра», - йдеться у повідомленні.

У пресслужбі повідомляють, що це викликало стурбованість, що під обгрунтуванням нібито «незаконність» залучення рекрутингових компаній районний відділ поліції, поліція області та прокуратура намагаються вилучити всі документи, пов'язані з юридичним захистом банку.

Також цю інформацію поширив у Facebook інвестиційний банкір Сергій Фурса, який пов'язав обшуки у державному банку із зустріччю президента України Володимира Зеленського з колишнім власником ПриватБанку Ігорем Коломойським.

У пресслужбі Національної поліції Дніпра повідомили, що наразі у головному офісі ПриватБанку проводяться обшуки. Працівники банку співпрацюють зі слідством. Обшуки проводять за статтею 364 Кримінального кодексу (зловживання владою або службовим становищем).