Гончарук пропонує Японії інвестувати в Чорнобильську зону

Україна планує інвестувати у Чорнобильську зону відчуження та пропонує Японії стати партнером у цьому питанні. Про це заявив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук під час зустрічі з делегацією Японської Держави на чолі з очільником японсько-української парламентської ліги дружби Еісуке Морі, повідомляє Кабінет міністрів України.

«Будемо раді, якщо Японія буде нашим партнером у цьому питанні. Це чудова можливість привернути увагу до важливості питання безпеки атомних електростанцій», — сказав Гончарук.

Очільник японсько-української парламентської ліги дружби Еісуке Морі зазначив, що безпека, пов’язана з ядерною енергетикою, повинна стати одним із ключових напрямків двосторонньої співпраці.

Морі також висловив сподівання, що ця зустріч стане початком спільної діяльності у сфері енергетики.

Під час зустрічі також обговорювалося питання можливої співпраці у сфері інформаційних технологій. На думку Морі, саме вектор ІТ може стати поштовхом для розвитку України.

Прем'єр-міністр України додав, що сьогодні ІТ-індустрія — одна з найпрогресивніших галузей в Україні.

«Один із пріоритетів діяльності нашого уряду — розвиток ІТ. Ми були б раді розглянути можливість поділитися з вами досвідом», — сказав голова уряду.