Мінінфраструктури погодилося скасувати пільги аеропорту Бориспіль через рішення АМКУ

У Міністерстві інфраструктури України погодилися скасувати рішення щодо надання пільги міжнародному аеропорту Бориспіль у вигляді зниженого тарифу на аеронавігаційне обслуговування. Це зробили після рішення Антимонопольного комітету. Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій, повідомляє пресслужба відомства.

«З метою дотримання принципу економічної конкуренції та на виконання рекомендацій Антимонопольного комітету, Мінінфраструктури підготує відповідні зміни до наказу від 04.06.2019 № 415 та усуне диспаритетні умови, встановлені наказом. Ми працюємо над збалансуванням інтересів держави та користувачів повітряного простору, застосовуючи принципи ІКАО та Євроконтроля», — повідомив Криклій.

У Мініфраструктури вже видали наказ Украероруху щодо оптимізації своїх витрат на 2020 рік з метою врахування інтересів усіх учасників ринку.

Нагадаємо, 12 грудня Антимонопольний комітет ухвалив рішення, яким зобов’язав Мінінфраструктури скасувати пільги для аеропорту Бориспіль. Зокрема, влітку Мінінфраструктури зменшило вдвічі тариф на аеронавігаційне обслуговування для цього аеропорту.