Ольгу Буславець звільнили з посади очільниці Міністерства енергетики

20 листопада Кабінет міністрів України звільнив з посади тимчасової виконувачки обов’язків міністра енергетики Ольгу Буславець та призначив на цю посаду її заступника Юрія Бойка.

Про це повідомив очільник комітету Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус у Facebook.

«Вітаю із призначенням нового в.о. міністра енергетики Юрія Миколайовича Бойка. (Не плутати із лідером ОПЗЖ Юрієм Анатолійовичем Бойком)», - написав Герус.

Нагадаємо, 16 квітня уряд призначив Ольгу Буславець тимчасовою виконувачкою обов’язків міністерки енергетики та захисту довкілля України. 

Так, Бойко Юрій Миколайович закінчив у 1995 році Київський політехнічний інститут за спеціальністю «Автоматичне управління електроенергетичними системами». Також закінчив Міжнародний інститут менеджменту (2002 р.), має ступінь магістра з бізнес-адміністрування, та Львівський національний університет імені Івана Франка (2013 р.) за спеціальністю «Правознавство».

Трудову діяльність розпочав енергетиком на Рівненському радіотехнічному заводі. З 2003 року працював за фахом на керівних посадах в енергетичній галузі. У 2009-2011 рр. працював технічним директором, а потім віцепрезидентом приватного підприємства «Управляюча компанія «Метрополія». З листопада 2012 року до жовтня 2014 року працював у Чернігові — т.в.о. голови правління, а згодом головою правління ПАТ «Чернігівобленерго». З жовтня 2014 року до травня 2020 року працював заступником директора з економіки та фінансів ДП Енергоринок. Потім став заступником міністра енергетики України.