«Слуги народу» звернулися до СБУ через прослушку розмов прем'єра Гончарука

Депутати «Слуги Народу» звернулися до Служби безпеки з проханням розслідувати аудіозаписи розмов за участю прем'єр-міністра Олексія Гончарука та інших високопосадовців. Про це повідомляє пресслужба партії.

«Сьогодні група народних депутатів звернулася до СБУ, щоби встановити джерела походження згаданої інформації, законність її отримання та те, чи має запис ознаки монтажу», — наголосила представниця Кабінету міністрів у парламенті Олена Шуляк.

За її словами, існує три ймовірні шляхи того, як цю інформацію (якщо вона виявиться правдивою) могли отримати: в межах контррозвідувальної діяльності, кримінального розслідування, якого немає, або при встановленні технічних засобів у приміщеннях високопосадовців, де проводять наради.

Нагадаємо, увечері 15 січня в мережі опублікували аудіозапис нібито наради у прем’єр-міністра Олексія Гончарука, на якій він каже про примітивне розуміння економіки у президента Володимира Зеленського, а себе називає «профаном».

У нараді, крім нібито Гончарука, беруть участь люди з голосами, схожими на заступницю голови Нацбанку Катерину Рожкову та міністерку фінансів Оксану Маркарову. Вони обговорювали зміцнення курсу гривні, що зокрема стало причиною «діри» у бюджеті на 50 мільярдів гривень.

Згодом з'явилася друга частина запису, на якій крім нібито Гончарука, Рожкової та Маркарової є голоси схожі на Милованова, заступницю глави Офісу президента Юлію Ковалів та заступника голови НБУ Дмитра Сологуба.