У ДПС розповіли, хто потрапить в "зону особливої уваги" податкової

Нечесні суб’єкти господарювання, чия діяльність завдає шкоди бюджету, мають потрапити в зону особливої уваги податкової служби. Про це у Facebook повідомив голова ДПС Сергій Верланов за підсумками робочої зустрічі з головою податкової інспекції при міністерстві фінансів Литви Едітою Янусієне та головою служби державних доходів Латвії Євою Яунземе.

"Торкнулися питання перевірок. Розповів про те, що нова податкова націлена на зменшення кількості перевірок серед чесних підприємців. Колеги підтримали тезу, що кожен сумлінний платник податків має отримати всі умови для своєї діяльності та не зазнавати жодних перешкод з боку контролюючих органів. Але нечесні суб’єкти господарювання, діяльність яких завдає шкоди і бюджету, мають потрапити в зону особливої уваги", - написав Верланов.

За його словами, колеги з Балтії поділилися досвідом, як ці процеси відбуваються в їхніх країнах.

Очільник податкової додав, що корисний досвід та порада – це важливий капітал, "щоб не набивати ґулі там, де можна цього уникнути". І пообіцяв, що ДПС стане зручним та якісним сервісом для кожного платника податків.