В Україні піднялися ціни на газ: скільки доведеться платити

З суботи, 1 червня 2019 року, ціни на газ в Україні для промислових споживачів знизилися, натомість для населення їх підвищили. Відсьогодні “Нафтогаз” відпускатиме газ для громадян за ціною у 6 299 грн за 1 тисячу “кубів” без ПДВ, транспортування і розподілу. Це на 5,2% вище, ніж у минулому місяці, повідомляє Today.ua.

Кінцева ціна газу для населення становитиме 8 627 грн за тисячу кубічних метрів. Але ціни різнитимуться у кожному регіоні.

При цьому, у червні “Нафтогаз” зробив меншими ціни на газ для промисловості на 7,6-7,9%, за ціною 5 803 – 6 423 грн/тис. куб. м.

Зазначимо, оскільки згідно з рішенням Кабінету міністрів, ціна газу для населення залежить від ціни для промисловості в попередньому місяці, вже в липні “Нафтогаз” продаватиме газ для населення дешевше майже на 8% – тобто за 5 803 грн за 1 тис. куб. м.

Найближчим часом більше не буде єдиного для всієї країни тарифу на газ. Ціна газу для населення буде різною по всій території України: менше всього за один кубометр, наприклад, кияни заплатять — 7,81 грн, а найбільше — жителі Миколаївської області — 8,43 грн.