Зеленський сподівається на широку участь турецького бізнесу в процесі приватизації в Україні

Президент України Володимир Зеленський заявив, що на сьогодні турецькі інвестиції в Україні досягли високого рівня та це лише початок співпраці між Україною та Туреччиною, і очікує на ще більше розширення спільної роботи та активної участі турецького бізнесу в процесі приватизації в Україні.

Про це глава держави заявив в інтерв'ю турецькому інформаційному агентству Demirören, передає Офіс президента.

"Оцінка турецького бізнесу може складатися з одного слова: чудово! Компанії з вашої країни займаються будівництвом доріг та іншої інфраструктури, забезпечують якісний мобільний зв'язок. Говорити про представників дрібного й середнього бізнесу можна дуже довго – досить поглянути на кількість турецьких закладів у великих містах України. Але навіть все це, я впевнений, – лише початковий етап нашої співпраці. Ми можемо зробити разом набагато більше", - сказав Зеленський.

Він додав, що найпершим завданням є розширення спільної роботи над проєктами в галузі інфраструктури, у банківській сфері, в суднобудуванні. Водночас президент зауважив, що цим можливості співпраці не вичерпуються.

"Ми очікуємо широкої участі турецького бізнесу в процесі приватизації в Україні. Політика нашої держави будується на ідеї максимального сприяння інвесторам. У тій сфері, яку вибере сам бізнес для роботи, ми завжди будемо готові допомогти", - запевнив Зеленський.