Зеленський на Харковщині пригрозив звільненнями, якщо не припиниться знищення лісів

Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки в Харківську область пригрозив правоохоронцям звільненнями, якщо вони не розслідують масову незаконну вирубку лісів. Про це повідомляє пресслужба глави держави.

Як зазначається, проблема незаконних вирубок та знищення лісів є загальнонаціональною. Однак особливо гостро вона стоїть на Харківщині, оскільки показник лісистості тут – 12%, що менше, ніж у середньому по Україні.

Під час зустрічі один з доповідачів директор держпідприємства «Жовтневе лісове господарство» Руслан Чагаровський розповів про вирубку цінних і дорогих порід дерев з подальшою реалізацією деревини за кордон, а також назвав ймовірних організаторів незаконної діяльності.

Чагаровський також повідомив про тиск на нього та його родину, який він пов’язує з ініційованими ним ревізіями в лісгоспі.

За словами директор держпідприємства, незаконні вирубки на Харківщині контролює директор Гутянського лісгоспу Віктор Сиса, який вважається найбільшим лусорубом області.

Зеленський закликав місцевих керівників правоохоронних органів звернути увагу на проблему вирубки лісів і на прізвища, названі Русланом Чагаровським.