Мем з Кіану Рівзом потрапив до українського підручника з історії

Актор Кіану Рівз потрапив до українського підручника з всесвітньої історії за 10 клас. Побачити відповідне зображення можна в онлайн-версії книги.

Так, замість відомого фото "Обід на хмарочосі" 1932 року в підручнику на 58 сторінці розмістили колаж з канадським актором.

А ось так виглядає оригінал фото:

Автор підручника – кандидат історичних наук Ігор Щупак на своїй сторінці у Facebook пояснив, що "помилки" припустився навмисно, щоб уважний читач помітив там актора. 

"Коли дизайнер підручника, який спільно зі мною підбирав світлину, показав мені сторінку зі світлиною, "доповненою" Кіану Рівзом, – я спочатку не побачив цієї маленької фігурки. Але потім, помітивши мем, запропонував залишити його. Я згадав, як наприкінці 1990-х рр., в одному навчальному посібнику було розміщено портрет Октавіана Августа з підписом "Юлій Цезар". За довгі роки використання це помітили і написали про це...нуль читачів", – пише він.

"Мрію про те, щоб учні більше грали в навчальні комп'ютерні ігри, уважно розглядали ілюстрації підручнику та дивилися навчальні відео", – додав Щупак.