Колона учасників акції "Ні капітуляції!" рушила від парку Шевченка - ФОТО

14 жовтня, у День захисника України, у Києві проходить марш "Ні капітуляції!" з вимогою до президента Володимира Зеленського не застосовувати "формулу Штайнмаєра" для вирішення конфлікту на Донбасі. Про це повідомляє кореспондент SpeakerNews.

Від пам’ятника Тарасу Шевченка в Києві рушила колона учасників акції "Ні капітуляції!", які виступають проти реалізації "формули Штайнмаєра".

Як зазначається, колона з декілька тисяч людей розтягнулася на весь бульвар й рухається в напрямку до Майдану Незалежності, де відбудеться віче.

Після чого учасники акції перемістяться до урядового кварталу та влаштують перформанс. Організатори - ветеранські організації - закликали провети марш без політичних прапорів та гасел.

Багато людей тримають національні прапори, грає музика. Періодично люди вигукують "Слава Україні! Героям слава!", "Україна понад усе!", "Слава нації, смерть ворогам!".

Учасники тримають великий банер "Ні капітуляції!".

В акції беруть участь члени Нацкорпусу, також присутній колишній депутат Андрій Білецький. Багато людей у військовій формі.

В акції також бере участь народний депутат від "Європейської солідарності", волонтер Яна Зінкевич.