Ремонт п'яти станцій швидкісного трамвая у Києві завершиться восени - Кличко

Київський міський голова Віталій Кличко повідомив, що тривають активні ремонтні роботи, і на початку осені пасажири знову зможуть користуватися послугами швидкісного трамваю. Про це Кличко написав у Facebook та опублікував відео про те, як відбувається капітальний ремонт станцій швидкісного трамвая Борщагівської гілки.

«Тривають активні ремонтні роботи, аби на початку осені пасажири громадського транспорту вже знову могли користуватися послугами швидкісного трамвая. Ми закінчуємо капітальний ремонт одразу п’яти станцій швидкісного трамвая Борщагівської гілки: Гната Юри, Гарматна (НАУ), проспект Перемоги, Польова та Політехнічна», – наголосив Кличко.

За його словами, це будуть сучасні та комфортні станції. На них вже проклали нові комунікації, оновили трамвайні рейки, зробили нові платформи, вхідні групи та вестибюлі. Також облаштували станції тактильною плиткою для пасажирів із вадами зору. На кожній станції працюватиме пункт безпеки. Для зручності пасажирів встановлюють термінали готівкового та безготівкового розрахунку.

«Ми ремонтуємо не тільки станції, оновлюємо також навколишню інфраструктуру – капітально ремонтуємо підземні переходи та тротуари», – зазначив мер.

Він зауважив, що загалом лінією швидкісного трамвая щодобово користуються понад 150 тисяч пасажирів, тому робиться все можливе, аби закінчити ремонтні роботи якомога швидше.