Сьогодні в Україні відзначають День молоді: куди піти у Києві

День молоді в Україні відзначається щорічно в останню неділю червня. Відповідний Указ №323 / 94 «Про День молоді» був підписаний президентом Леонідом Кравчуком 22 червня 1994 року.

Свято встановлене на підтримку ініціативи молодіжних об'єднань і організацій України.

Нагадаємо, що Світова Організація охорони здоров'я офіційно переглянула вікові норми і зараз молодою вважається людина до 44 років.

Куди можна відправитися на День молоді в Києві, розповість SpeakerNews з посиланням на Українські Новини.

Пікнік на Співочому полі

Одним з найпопулярніших місць для святкування можна назвати Співоче поле, оскільки тут планується маса заходів. Так, в святкові вихідні можна побувати на пікніку, де подаватимуть страви, приготовані на грилі, а також оригінальні напої. Крім того, організатори обіцяють виступи українських артистів і кавер-груп.

Квіткова Еллада

При цьому на Співочому полі відкрилася нова виставка квітів, оформлена в грецькому стилі, "Квіткова Еллада". Крім представлених більше сотні тисяч квітів, гості зможуть взяти участь у майстер-класах, відвідати квіткову ярмарок і кінотеатр під відкритим небом.

Сієста в Арсеналі

До Дня молоді 30 червня о 17:00 пройде музичний фестиваль, де зможуть виступити раніше подали заявку молоді виконавці. Захід організовано як одне з цілої низки вечірок біля фонтану на Мистецькому Арсеналі.

Carbon Art Lito

В рамках Carbon Art Lito на ВДНГ очікується проведення великої різноманітності тематичних вечорів, виставок, ярмарків і т.п. У різних павільйонах можна побувати на виставці графіті і ярмарку проектів, вечорі електронної музики і виставку відео арт робіт, концерт акустичної музики та кіно під відкритим небом.

Circus Night Market

Також на найближчих вихідних на ВДНГ розташується цирк з яскравими перформансами від музикантів, повітряних гімнастів, клоунів, жонглерів і т.д. На святі гостей чекає неймовірна атмосфера, масштабні декорації і професійні циркові номери.

NALIVKA Craft Beverage Festival

До Дня Конституції та молоді киянам і гостям столиці пропонується побувати на VI фестивалі-дегустації NALIVKA Craft Beverage Festival. Основною темою фестивалю цього року є полуниця. До свіжим напоїв, чудовою музикою, фудкорти і фотозоні також буде додаватися розважальна програма.