У Києві після ремонту відкрили Алею художників

У столиці відкрили оновлену Алею художників, яку капітально відремонтували і продовжили до столичного фунікулера.  Вона стане частиною великого туристичного маршруту, повідомляють Коментарі

«Прогулюючись цієї алеї, можна побачити красиві види на Поділ і Дніпро. Це також важливо туристичне місце. Щодня його відвідують тисячі киян та іноземців, які і милуються Києвом, і через творчість наших художників більше дізнаються про Україну і про нашу столицю. Які купують і популяризують українське мистецтво», - йдеться в повідомленні прес-служби КГГА.

Відзначається, що під час ремонту на Алеї художників було зроблено все, щоб і художники, і відвідувачі почували себе комфортно. На території облаштували окрему дерев'яну променаду і кілька оглядових майданчиків. Встановили красиву огорожу. Увечері можна побачити гарну декоративну підсвітку.

Для безпеки відвідувачів і самих художників облаштували шляхи евакуації. Також були виконані роботи по зміцненню стіни вздовж парку скульптур музею Кавалерідзе до альтанки, яку повністю відреставрували. Здійснили благоустрій території. Для людей з інвалідністю та батьків з колясками встановили пандуси.

На реконструкцію Алеї художників було виділено з міського бюджету (за даними за 2017 рік) близько 6 млн. гривень.