У Києві спалили машину невістки ексглави Нацбанку Гонтаревої

У Києві в ніч на 5 вересня згорів автомобіль, зареєстрований на невістку колишньої глави Нацбанку України Валерії Гонтаревої, яку також звати Валерія Гонтарева. Про це повідомляє НВ.

«Сьогодні о першій годині ночі машину сім’ї мого старшого сина облили бензином і спалили під їхнім будинком в центрі Києва. Машина була зареєстрована на мою невістку, яку теж звуть Валерія Гонтарева», — повідомила ексглава НБУ.

Гонтарева вважає, що між цим інцидентом та тим, що її днями збив автомобіль на пішохідному переході в Лондоні, є зв’язок.

«На жаль, мені оголошено не тільки політичний терор, але, як ми бачимо, і фізичне знищення. Їм мало політичних переслідувань, які вони масовано почали з усіх боків... Вони вже перейшли від словесних погроз до реальних дій! Сподіваюся, нашим правоохоронним органам вистачить професіоналізму розкрити цей злочин в центрі Києва», — заявила вона.

Автомобіль Audi А7, який належить Гонтаревим, згорів біля будинку за адресою вулиця Володимирська, 69, пише Інформатор.

«Автомобіль стояв в арці за парканом, який був закритий. А у двір будинку, тобто ближче до машини, можна було потрапити тільки через під’їзд, на дверях якого встановлений домофон», — пише видання.

Також зазначено, що рятувальники повідомили поліцейським припущення, що це міг бути підпал.

Нагадаємо, нещодавно Гонтареву збив автомобіль у Лондоні. Вона повідомила, що отримала переломи кісток стопи.