Apple скасувала презентацію нових iPhone та iPad через коронавірус

Компанія Apple скасувала весняну презентацію своїх нових продуктів, призначену на кінець березня. Проводити її заборонила влада округу Санта Клара, які побоюються поширення коронавірусу, передає Cultofmac.

Також через вірус компанія не змогла випустити достатню кількість своїх пристроїв, щоб запустити їх в продаж незабаром після презентації.

Презентація Apple повинна була відбутися 31 березня в театрі імені Стіва Джобса в штаб-квартирі компанії. На ньому компанія повинна була представити бюджетний iPhone (відомий як iPhone 9) та iPad Pro з потрійним модулем камери.

Влада округу Санта Клара заборонила збирати понад тисячу людей в одному місці з 11 березня по 1 квітня. Це була основна причина скасування конференції, повідомляє джерело.

Іншою причиною рішення стала неготовність до старту продажів нових пристроїв. Через коронавірус багато постачальників компонентів Apple в лютому закрили свої заводи в Китаї. Зараз фабрики працюють, проте не в повну силу через обмеження на переміщення людей, а також брак працівників.

В Apple заявляють, що спостерігають за ситуацією для кращої оцінки графіка виробництва компонентів і фінального складання своїх продуктів.