Нарешті компанія Apple оголосила дату презентації iPhone 11 з вражаючими можливостями

Презентація нових флагманів «яблучної» корпорації відбудеться вже у вересні 2019 року, проте до цього самого моменту ніхто точно напевно не знав, коли це станеться. 

Відомо, що новинкою виявиться флагман iPhone 11, а отримає він просто шокуючі можливості. Крім передового технічного оснащення, що включає в себе потужний процесор і топову камеру, новинка порадує покупців роз’ємом USB Type-C, а також підтримкою стилуса A Pencil.

У випущеній буквально вчора бета-версії iOS 13 (Beta 7) було виявлено і згадку дати презентації цього телефону топового рівня.

Оскільки доступу до прошивки ніхто сторонній не має, очевидно, що її додали туди розробники Apple, а вони не стали б так робити, якщо б на те не було якоїсь причини.

У операційної системи iOS 13 Beta 7 був виявлений скріншот з назвою «HoldForRelease», який говорить про те, що даний знімок не повинен був потрапити в публічний доступ до моменту повноцінної презентації всієї ОС. На іконці календаря телефону вказана дата 10 вересня, і саме в цей день відбудеться презентація новітнього iPhone 11, яку покажуть разом з фінальною збіркою iOS 13. Вона виявиться встановлена ​​на нього прямо «з коробки».

Не можна не помітити, що в 2018 та 2017 років роках презентація iPhone проходила 12 вересня, а iPhone 7 в 2016 році анонсували 7 вересня. Таким чином, зазначена компанією Apple дата більш ніж підходить під часовий період презентації нового флагману топового рівня, оснащеного як передовим технічним оснащенням, так і вкрай стильним корпусом.

Не можна не помітити, що раніше деякі ресурси в мережі Інтернет повідомляли про те, що iPhone 11 представлять саме 10 вересня 2019 року, а тепер, коли дана інформація була підтверджена офіційним джерелом, це відомо напевно.

Як повідомляють інсайдери, компанія Apple представить і запустить в продаж відразу три смартфона топового рівня - iPhone 11, iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max. Всі вони будуть частково відрізнятися один від одного деякими технічними характеристиками, зовнішнім виглядом і вартістю. Їх апаратною основою стане основна камера на 14 Мп, тоді як на лицьовій частині буде на 10 Мп.

Старт продажів всіх трьох нових флагманів трапиться вже у другій половині вересня, але лише в країнах "першої хвилі", в країни "другої хвилі" вони можуть надійти в продаж лише на початку жовтня, а можливо і пізніше. В яку з "хвиль" потрапить Україна на цей раз – невідомо.

Джерело: Всвіті