ПриватБанк запустив технологію оплати за допомогою обличчя

Державний ПриватБанк запустив технологію FacePay24, яка дозволить клієнтам банку розраховуватись в магазинах за допомогою біометричних даних, зокрема зображення обличчя клієнта. Відповідну технологію презентували під час заходу, присвяченому виходу оновленого додатка «Приват24» у Дніпрі, передає пресслужба ПриватБанку.

Нова технологія буде доступна для власників карток Visa, яка виступила партнером у розробці та запровадженні нового способу оплати.

«У більшості з вас, напевно, зараз із собою немає навіть гаманця, тому що всі картки – у смартфоні. Ми сьогодні йдемо далі та запускаємо технологію, що дозволяє забути вдома й телефон», — повідомив голова правління ПриватБанку Петр Крумханзл.

Зазначається, що для того, аби розрахуватися у магазині за допомогою свого обличчя необхідно встановити оновлений «Приват24» та зробити 3 селфі з різних ракурсів, дотримуючись інструкцій додатку. Після цього банк приєднає біометричні дані до картки Visa.

Оплату наразі можна здійснити у чотирьох магазинах мережі HOP HEY у Дніпрі. Для цього потрібно просто подивитися у камеру на планшеті поруч з касою.

«FacePay24 використовує одну з найбільш провідних у світі систем автоматичного розпізнавання обличчя Amazon Rekognition та дає можливість масштабувати цю послугу майже на будь-яку торгову точку», — зазначають у пресслужбі банку.

У ПриватБанку зазначають, що технології передачі біометричних даних будуть безпечними, що виключає можливість їхньої крадіжки та витоку.

Нагадаємо, 12 вересня ПриватБанк також презентував оновлений додаток «Приват24». У додатку змінили дизайн та додали низку функцій.