Адвокат Порошенка відреагував на рішення суду про примусовий привід п’ятого президента у ДБР

Адвокат п’ятого президента України, народного депутата Петра Порошенка Ігор Головань відреагував на повідомлення про рішення про примусовий привід п’ятого президента на допит у Державне бюро розслідувань. Про це адвокат написав у Facebook.

Зокрема, він заявив, що влада намагається відволікти увагу суспільства від нездатності захистити країну та громадян.

За словами адвоката, суд не повідомив Порошенку про своє засідання, як цього вимагає законодавство, і «порушив територіальну підсудність, тобто ухвала є очевидно неправосудною».

«Це взагалі юрисдикція не Печерського суду, а Шевченківського. Такий поспіх і повне нехтування законом можна пояснити лише політичним тиском з боку Офісу президента, який — принагідно нагадуємо — задокументований на так званих «плівках Труби», — заявив Головань.

Адвокат зазначив, що на вівторок, 25 лютого запланована закордонна поїздка Порошенка. Головань бачить в цьому ознаку «прямого негласного і незаконного стеження» за колишнім главою держави.

За словами Голованя, вони оскаржать рішення і представлять скаргу до Вищої ради правосуддя на притягнення судді до відповідальності.

Раніше видання НВ повідомило, що Печерський районний суд Києва постановив примусово доправити на допит в Державне бюро розслідувань п’ятого президента України, народного депутата Петра Порошенка.