Арахамія хоче, щоб Юлія Тимошенко сплатила в десятикратному розмірі за поламаний мікрофон

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія вважає, що фракція "Батьківщина" має в десятикратному розмірі відшкодувати збитки за зламаний мікрофон у президії Верховної Ради. Про це політик заявив під час брифінгу у кулуарах парламенту, повідомляє Укрінформ.

"Я вважаю, що "Батьківщина" повинна просто компенсувати всі витрати… Вона (Юлія Тимошенко, - ред.) повинна сплатити. Я вважаю, що з точки зору моральної вони повинні сплатити у десятикратному розмірі», - сказав Арахамія.

Водночас він наголосив, що не звертатиметься з жодними скаргами на Тимошенко, зокрема до Регламентного комітету, та припустив, що "їй вистачить своїх власних консультантів, які просто пояснять, що пошкоджувати державне майно у власних інтересах - це те, що негативно впливатиме на її, вже неіснуючий фактично рейтинг, але при цьому вона ще сама себе доб’є".

Як повідомлялось раніше, голова фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко у четвер, 6 лютого, перед початком розгляду законопроєкту про ринок землі в другому читанні заблокувала місце спікера, зламала його мікрофон, поранивши при цьому палець.

Після цього голова Верховної Ради Дмитро Разумков під час виступу з трибуни парламенту зазначив, що не може вести далі засідання і передав слово своєму першому заступнику Руслану Стефанчуку.