Арахамія і Тимошенко записали звернення на підтримку Саакашвілі

Лідери депутатських фракцій "Слуга народу" Давид Арахамія і "Батьківщина" Юлія Тимошенко записали відеозвернення на підтримку затриманого в Грузії Міхеїла Саакашвілі, в якому закликають владу країни негайно його звільнити.

Відеозвернення українських політиків оприлюднили у Telegram-каналі Міхеїла Саакашвілі.

«Я - Давид Арахамія, голова президентської партії« Слуга народу »і лідер парламентської більшості, записую це відео, щоб висловити свою підтримку голові Національної ради реформ Міхеїлу Саакашвілі. Ми вимагаємо, щоб його негайного звільнили і повернули в Україну. Він громадянин України, посадовець високого рангу в Україні, і ми вимагаємо, щоб цей посадовець був негайно звільнений ... Якщо є якісь юридичні претензії до Міхеїла, то вони мають бути розглянуті насамперед українським судом", - заявив Арахамія.

Своєю чергою Юлія Тимошенко зазначила у відеозверненні, що часто займала з Саакашвілі різні позиції і дискутувала з ним, однак точно знає, що він щиро вболіває за демократичну та сильну Україну, так само, як за демократичну вільну, сильну і заможну Грузію.

"Я пройшла через політичні репресії, я знаю, що таке перебувати у політичному ув'язненні - ніколи нікому я цього не побажаю. Несправедливо позбавляти людину свободи за політичну боротьбу, за політичні переконання. Тому я вважаю, що Міхеїл Саакашвілі має повне і беззастережне право бути на волі у своїй рідній країні, а не за гратами, і на свободі захищати свої політичні переконання, захищати свою Грузію", - заявила Тимошенко.

Звертаючись до Саакашвілі, вона також закликала його припинити голодування.

"Дорогий Міхо, я як ніхто інший, прекрасно знаю, що під час політичного ув'язнення голодування - чи не єдина форма протесту, і я дуже добре розумію мотиви, які змусили тебе це зробити. Однак сьогодні я звертаюсь до тебе з наполегливим проханням припинити голодування. Ти потрібен своїй країні живим, здоровим і сильним. Я закликаю людей, які підтримують Міхеїла Саакашвілі, звернутися до нього з проханням припинити голодування - це надважливо для його життя і для вашої спільної боротьби", - акцентувала лідерка фракції "Батьківщина".