Арахамія вибачився через заяву про відновлення водопостачання до Криму в обмін на Донбас

Глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія вибачився за слова про підтримку відновлення водопостачання в анексований Крим в обмін на повернення Донбасу, але водночас наголосив, що його слова вирвали з контексту. Про це Арахамія написав у Facebook.

Лідер правлячої фракції запевнив, що у «Слузі народу» ніколи не піднімалося питання про відновлення водопостачання до Криму.

Арахамія зазначив, що ідея відновити водопостачання в Крим прозвучала від ведучого ток-шоу, який поставив йому таке запитання.

«Питання було сформульовано так, ніби альтернативних варіантів не існує, і я відповів, що вважатиму це достатнім компромісом. І тричі! повторив, що це моя особиста позиція», — наголосив він.

Попри те, що Арахамія вважає, що його слова вирвали з контексту і перекрутили, він вибачився перед громадянами, яких образили його слова, зокрема перед переселенцями та кримчанами.

"Окремо хочу принести вибачення громадянам України, переселенцям, кримчанам, яких могли образити мої слова, навіть попри те, що вони були вирвані з загального контексту і насправді були трактовкою припущень, озвучених не мною", - написав глава фракції «Слуга народу».

Нагадаємо, в етері телеканалу «Прямий» Арахамія заявив, що погодився б відновити водопостачання в Крим в обмін на припинення війни на Донбасі.