Аваков відреагував на слова глави Держдуми РФ про вихід зі складу України ряду областей

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков різко відреагував на слова глави Держдуми Росії В'ячеслава Володіна про можливий вихід зі складу України ряду областей через "націоналізм і утиск малих народів". Про це він написав у Facebook.

"Черговий російський дурень прислав нові скла для рожевих окулярів прихильникам дружби з Росією: глава Держдуми РФ Володін повідомив Україні, що "націоналізм і утиск малих народів може привести до виходу зі складу України ряду областей". Від себе - пану Володину - говорите частіше! Це допомагає нам, Українцям, краще розуміти справжні устремління «русского мира»", - зазначив Аваков.

Також він порадив "прихильникам всепрощення, покупки електроенергії, дешевого газу зі знижкою і іншим, які твердять "ми один народ" перечитувати володіних... а якщо не доходить відразу, то знайте, що є чимало - такі, як я. До ваших послуг - російськомовний український націоналіст Арсен".

Нагадаємо, спікер Держдуми В'ячеслав Володін пригрозив Україні, що в разі збереження «націоналізму і утиску малих народів» зі складу країни вийде ряд областей.