Аваков звільнив керівників поліції в чотирьох областях

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков ухвалив рішення звільнити керівників Національної поліції у Львівській, Закарпатській, Запорізькій та Житомирській областях. Вони продемонстрували найгірші показники ефективної роботи. Про це він сказав в п'ятницю, 23 серпня, в ході розширеного засідання колегії МВС, повідомляє Громадське.

«Шановні офіцери, я з великою повагою ставлюся до тієї роботи, яку ви зробили. З повагою, але не для того, щоб заплющувати очі на ті недоліки з якими ми не можемо миритися. Тут має бути відповідальність і ці керівники мають знайти іншу працю», — сказав Аваков.

Міністр попросив начальника Нацполіції Сергія Князєва впродовж дня написати подання на цих очільників та надати свої пропозицій щодо кадрового складу в даних областях. 

  • Управління Національної поліції у Львівській області наразі очолює Середа Валерій Вячеславович
  • Управління Національної поліції у Запорізькій області наразі очолює Коміссаров Сергій Анатолійович
  • Управління Національної поліції у Закарпатській області наразі очолює Стефанишин Роман Ігорович
  • Управління Національної поліції у Житомирській області наразі очолює Печененко В’ячеслав Петрович.

Перед цим Князєв зазначив, що в нього є «суттєве нарікання до керівників Головних управлінь Львівської, Закарпатської, Запорізької та Житомирської областей і що він «готовий прийняти кадрові рішення щодо цих керівників».

Також Сергій Князєв повідомив, що проблеми в роботі виникали у Дніпропетровській області, але минулого місяця очільник головного управління був звільнений з посади.