Батько першої леді України працює помічником депутата «Слуги народу»

Батько Олени Зеленської Володимир Кияшко працює помічником депутата від «Слуги Народу» та голови комітету з питань економічної політики та природокористування Олега Бондаренка. Про це повідомив рух «ЧЕСНО».

Зазначається, що Кияшко опікується темою перероблення промислових відходів у дорожнє покриття.

«Для мене Володимир Кияшко — це не батько першої леді. Для мене він у першу чергу фахівець із питань промислової екології та забруднення довкілля, і саме цим він у мене займається як помічник. Він допомагає мені в місті Кривий Ріг, фактично, він є моїм представником», — сказав Бондаренко.

За словами депутата, батько Зеленської не є професійним екологом, але він спеціалізується на темі промислових відходів. Бондаренко додав, що познайомився з тестем президента після парламентських виборів і проходження до Ради. Кияшко начебто підійшов до депутата разом з іншими помічниками та запропонував свою допомогу як помічника-консультанта.

Наразі Кияшко працює над темою очищення України від промислових відходів, які утворюються внаслідок видобування руди в шахтах, а також шламових відвалів на Криворіжсталі, Запоріжсталі та інших промислових підприємствах. Бондаренко зазначив, що його помічник працює над технологією переробляння шламових відходів у дорожнє покриття.