Другий тур місцевих виборів в Україні: в 11 містах повторно обирають мерів

Сьогодні, 22 листопада, в Україні розпочався другий тур місцевих виборів. В 11 територіальних громадах відбувається повторне голосування з виборів міського голови, а також депутатів 47 місцевих рад.

Про це повідомляє Центральна виборча комісія.

Загалом повторне голосування 22 листопада відбудеться на 86 виборчих дільницях по Україні. У ньому зможуть узяти участь понад 42,9 тис. виборців.

У Дніпрі за посаду міського голови змагаються Загід Краснов, висунутий місцевою організацією партії «Громадська сила», та Борис Філатов, кандидат від партії «Пропозиція».

У Нікополі, що в Дніпропетровській області, сьогодні змагатимуться Руслан Олійник, кандидат від «Слуги народу», та Олександр Саюк із партії «За майбутнє».

Жителі Львова обиратимуть у неділю між чинним мером Андрієм Садовим і колишнім головою Львівської обласної держадміністрації Олегом Синюткою, який висувається від партії «Європейська солідарність».

У Миколаєві до другого туру виборів пройшли Олександр Сенкевич від партії «Пропозиція» та Владислав Чайка, кандидат від «Опозиційної платформи – За життя».

У Полтаві за мерське крісло боротимуться «слуга народу» Сергій Іващенко та кандидат від партії «За майбутнє» Олександр Мамай.

Містяни в Ужгороді зможуть віддати свій голос або за самовисуванця Богдана Андріїва, або ж за Віктора Щадея ㅡ кандидата від партії «Слуга народу».

У Рівному за посаду мера сьогодні змагаються Олександр Третяк із партії «Європейська солідарність» і Віктор Шаркизян, кандидат від місцевої партії «Рівне разом».

Жителі Черкас будуть обирати між Анатолієм Бондаренком із партії «За майбутнє» та Віктором Євпаком із партії «Голос».

У Слов'янську, що в Донецькій області, у другий тур пройшли кандидати від «Опозиційного блоку» Вадим Лях та «Опозиційної платформи – За життя» Павло Придворов.

У Запорізькій області в місті Бердянськ громадяни зможуть віддати свій голос або за кандидата від партії «За майбутнє» Валерія Баранова, або за кандидата від «Опозиційної платформи — За життя» Олександра Свідла.

У місті Дрогобич Львівської області за мерство змагатимуться одразу два самовисуванці: Андрій Веселий і Тарас Кучма.

Також 22 листопада в територіальних громадах із кількістю виборців до 10 тисяч у 15 регіонах відбудеться повторне голосування з виборів депутатів 47 місцевих рад: 3 депутатів — до 2 міських рад, 20 депутатів — до 13 селищних рад, 43 депутатів — до 32 сільських рад.

У ЦВК зазначають, що результати голосування з виборів депутатів місцевих рад і міського голови мають бути встановлені не пізніше як на пʼятий день із дня повторного голосування, тобто до 27 листопада 2020 року включно.