Ексглава митниці Нефьодов іде в Київраду від «Голосу» під першим номером

Колишній голова Державної митної служби Максим Нефьодов вирішив балотуватися до Київської міської ради від партії «Голос». Каже, що буде в списку політсили під №1. Про це він написав у Facebook.

Нефьодов пояснює: вирішив іти на вибори, «бо хоч і повернувся в бізнес», вважає за потрібне «присвячувати частину життя громадській діяльності».

Ексглава Держмитслужби відзначив, що «вікно можливостей в уряді зараз закрилося», тому він вирішив спробувати щось змінити в місті, де народився і живе.

Партію «Голос» назвав найближчою до його поглядів — як економічних, так і етичних.

«За 6 років в публічному секторі я… показав, що навіть невеликою командою однодумців можна змінити багато — зекономити десятки мільярдів в реформі публічних закупівель і Prozorro, запустити реальну приватизацію, підняти Україну на 16 місць в рейтингу Doing Business і почати будувати Нову митницю», — зазначив Нефьодов.

Подібні зміни, за його словами, можна зробити й в Києві — від ефективних закупівель до розпродажу комунальних підприємств, від публічних реєстрів майна, МАФів, культурних об’єктів, витрат та доходів до сучасної системи транспорту, від онлайн-моніторингу якості повітря і води до універсального дизайн-коду замість «вирвиоко вивісок».

Нагадаємо, 14 вересня у «Голосі» заявили, що шукають «ефективний формат співпраці» з ексочільником Державної митної служби Максимом Нефьодовим та були б раді, якби він доєднався до команди. Партія вважає Нефьодова «успішним реформатором публічних закупівель» та називають його людиною, яка «займалася економічними реформами всупереч всім обставин».