Геращенко закликала політиків пройти виборчу кампанію "без взаємознищення"

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко закликала політиків "гідно пройти виборчу кампанію" без приниження опонентів та нівелювання досягнень держави. Про це провідомляє 5 канал.

"Деякі політики розпочали кастинг на посаду майбутнього прем'єр-міністра. Прикро, що при цьому втрачається здоровий глузд і гідність. Прикро, що дехто з українських політиків має диплом, але є проблеми з освітою. Бо інакше пам'ятали б уроки сторічної давнини, коли амбіції і чвари, недалекоглядність, взаємні образи і невміння об'єднатися знищили шанс України на незалежність", - написала Геращенко у своєму Facebook.

За її словами, йдеться про приниження опонентів, зраду вчорашніх товаришів, неповагу до команд, які формували їхні професійний кар'єрний ріст і успіх, нівелювання досягнень, що принижує Україну.

"Це точно не відповідає європейським практикам і правилам, це точно не нова політика. Не "грати в чужій команді" - не синонім грати в піддавки з ворожою Україні командою. Чи синонім? Тому закликаю всіх партнерів по демократичному табору: давайте пройдемо виборчу кампанію гідно. Без взаємознищення і переходу на персоналії. Бо інакше виграє третій. Й це точно буде чужа команда. Ворожа Україні. З повагою, цей мій заклик - до всіх", - написала Геращенко.