І я, і Путін зробили все, що обіцяли, далі рухатимемось до звільнення усіх полонених - Зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив, що і він і президент РФ Володимир Путін повністю виконали домовленості на першому етапі й далі будуть рухатися до звільнення усіх полонених, які ще залишилися у Росії. Про це він заявив в аеропорту «Бориспіль» після зустрічі українців, які повернулися з РФ у межах обміну, повідомляє Громадське.

«Я вважаю, що перший етап виконано. Я як президент України і президент РФ Володимир Путін зробили все, що пообіцяли і зробили все, не змінюючи по ходу наші домовленості. Далі ми будемо просуватися до звільнення усіх полонених, а також просуватися до кінця війни на Донбасі», — зазначив Зеленський.

Нагадаємо, 7 вересня відбувся великий обмін полонених, на який чекали вже кілька тижнів. З російського полону повернулися 35 українців. Серед них — 24 моряки, яких РФ захопила в Керченській протоці, режисер Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Володимир Балух та інші, чиї прізвища кілька років поспіль звучали майже на всіх міжнародних зустрічах як прізвища політв'язнів.