Кличко дав свідчення НАБУ у справі щодо заяви Богдана про хабар

Мер Києва Віталій Кличко в середу, 14 серпня, дав свідчення у Національному антикорупційному бюро України у кримінальному провадженні, яке відкрили за його зверненням. Про це Кличко написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Провадження стосується публічної заяви керівника Офісу президента Андрія Богдана про пропозицію йому якимись особами хабара в 20 мільйонів доларів, нібито від імені і в інтересах Кличка.

"Подібні висловлювання керівника Офісу президента підлягають перевірці в рамках досудового розслідування, оскільки можуть свідчити про вчинення кримінальних правопорушень. Дивує одне: чому пан Богдан, юрист за фахом, не звернувся одразу до правоохоронних органів, а пішов з "яскравими" заявами на пресконференцію?" - підкреслив Кличко.

"Я, як і все суспільство, хочемо знати: якщо таке трапилося насправді, хто звертався, від чийого імені і з якою пропозицією? Прізвища, суми, умови і чи отримала посадова особа неправомірну вигоду", - додав мер Києва.

Інакше, за словами Кличка, "заява Богдана є брехливою і наклепницькою - абсолютно невідповідною рівню посади, яку він сьогодні обіймає".

"Переконаний, НАБУ розслідує оприлюднену інформацію і суспільство дізнається правду", - зазначив Кличко.