Колишній міністр економіки Милованов повідомив, що працює позаштатним радником Єрмака

Ексміністр розвитку економіки Тимофій Милованов працює позаштатним радником глави Офісу президента Андрія Єрмака.

Про це він повідомив у Facebook.

Милованов зазначив, що видання Українська правда написало про його призначення радником, але він уже «деякий час є позаштатним радником (без зарплати)» Єрмака.

«УП зверталась до мене, але я не надав підтвердження чи коментаря. Що насправді? Джерела УП зазначають, що я можу бути призначеним. Насправді, я вже деякий час є позаштатним радником (без зарплати) Андрія Єрмака», - зауважив він.

За словами колишнього міністра, його знання можуть стати корисними найвищому керівництву в питаннях «COVID, фінансування бюджету, стосунків із міжнародними фінансовими організаціями». Водночас Милованов залишається президентом Київської школи економіки, яка перед початком роботи парламенту у 2019 році проводила тренінги для депутатів «Слуги народу».

Нагадаємо, Милованов був міністром розвитку економіки в уряді Олексія Гончарука з 29 серпня 2019 року по березень 2020 року. Він відмовився працювати в уряді Дениса Шмигаля, який зараз є прем'єр-міністром.

Має вищу економічну освіту, у 1999 році отримав ступінь магістра економіки в «Київській школі економіки». У 2004 році отримав ступінь PhD з економіки (кандидат економічних наук) в Університеті Вісконсин-Медісон, США. Викладав у Пенсильванському університеті, Університеті Бонна, Університеті штату Пенсильванія та Університеті Піттсбурга. Проводить дослідження в галузі теорії ігор, теорії контрактів та інституційного дизайну. Милованов також є співзасновником аналітичної платформи VoxUkraine.