Кравчук підтвердив, що Україна дозволила бойовикам «ДНР» оглянути позиції ЗСУ на Донбасі

Очільник української делегації на перемовинах Тристоронньої контактної групи в Мінську Леонід Кравчук підтвердив участь бойовиків так званої «ДНР» в інспектуванні позицій українських військових на Донбасі. Він, утім, вважає, що це не означає визнання незаконних утворень Києвом. Про це Кравчук заявив в етері «ТСН».

Він нагадав, що на засіданні ТКГ 9 вересня у зв’язку із загостренням на Донбасі, сторони ухвалили рішення про «спільне інспектування».

«Хто туди входитиме: представники від ОРДЛО Донецької області, українська сторона в межах СЦКК і координаторка від ОБСЄ пані Хайді Грау», – сказав Кравчук.

На його думку, «спільне інспектування» відбуватиметься так: «Вони зберуться там завтра, о другій годині дня, і подивляться: хто каже правду, а хто каже неправду. Щоб на цьому поставити крапку».

Водночас Кравчук вважає, що таким чином неможливо звинуватити представників України у ТКГ у формалізації терористичних угруповань і захоплених ними територій, оскільки на інспекції буде присутня представниця ОБСЄ.

«Нічого ми не робимо, бо там є представниця пані Грау від ОБСЄ», - підкреслив він.

Нагадаємо, на засіданні Тристоронньої контактної групи 9 вересня Україна домовилась з бойовиками так званої «ДНР» провести інспекцію позицій ЗСУ біля селища Шуми під Горлівкою, щоби довести, що українська сторона не порушує умови перемир'я.