Кучма відреагував на критику Порошенка щодо «режиму тиші» в зоні ООС - ВІДЕО

Голова української делегації на переговорах щодо врегулювання ситуації на Донбасі в рамках Тристоронньої контактної групи в Мінську Леонід Кучма під час брифінгу заявив, що на переговорах не тільки Україна, а й «та сторона» дала запевнення і розписалася під документом про «режим тиші».

Трансляцію брифінгу вів телеканал ZIK.

«Кожного разу, коли приймалося рішення про режим тиші, ми домовлялися, що з такого-то числа перестаємо стріляти. Але ми добре знаємо, що жодного разу цей режим тиші не відбувався. Тому учора ми домовилися, що до 19 числа група безпеки має підготувати документ із захисними механізмами щодо того, що треба робити, щоб цей режим був, щоб він був двосторонній», – заявив Леонід Кучма.

Другий президент України зазначив, що не тільки Україна заявила, що припиняє такі дії, а «та сторона» також дала запевнення.

«При чому ще й розписалася під цим документом», – повідомив Леонід Кучма. 

Як повідомлялось раніше, Кучма на переговорах у Мінську запропонував зняти економічну блокаду Донбасу. Спецпредставник ОБСЄ в ТКГ Мартін Сайдік заявив, що 

Також Леонід Кучма заявив про необхідність прописати в нових домовленостях про «режим тиші» в зоні збройного конфлікту норму «не стріляти у відповідь».