Курт Волкер прибув до України та провів низку зустрічей

Спеціальний представник Державного департаменту Сполучених Штатів з питань України Курт Волкер прибув до Києва та вже зустрівся з лідеркою партії "Батьківщина" Юлією Тимошенко. Про це Тимошенко повідомила на своїй сторінці у Facebook після зустрічі з Волкером у четвер, 25 липня.

"Сьогодні зустрілася зі спеціальним представником Держдепу США по Україні Куртом Волкером. Обговорили результати виборів, можливості для проведення реформ, насамперед антикорупційних, а також питання двостороннього співробітництва між США та Україною", - зазначила Тимошенко у дописі.

Вона також розповіла Волкеру про запропонований "Батьківщиною" план із реформування країни - 8 законопроєктів за 100 годин. 

Крім того, Тимошенко говорила з американським дипломатом і про війну на сході України.

“Подякувала США за допомогу нашій державі та закликала демократичний світ до активізації зусиль для якнайшвидшого вирішення конфлікту на Донбасі”, – додала лідерка "Батьківщини" та наголосила на важливості збереження політики санкцій проти Росії до припинення війни на Донбасі та повернення Криму Україні.

У зустрічі також брали участь тимчасово повірений у справах США в Україні, посол Вільям Тейлор і заступник голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко.

Також зазначається, що відбулася зустріч представників США з членом команди президента Зеленського Айварасом Абромавичусом. Про це Абромавичусом повідомив у Twitter.

"С послами Волкером та Тейлором обмінялись думками стосовно перспектив реформування України та щодо співпраці в ОПК", - зауважив він у повідомленні.