Кива заявив, що "ОПЗЖ" святкуватиме День перемоги на параді в Москві

Народний депутат від партії "Опозиційна платформа – За життя" Ілля Кива заявив, що його фракція святкуватиме День перемоги на параді в Москві. Про це він повідомив журналістам каналу NewsOne в кулуарах Верховної Ради.

"75-та річниця – це та дата, яка викликає величезну повагу. Наша фракція обов'язково буде святкувати пам'ять Великої Перемоги та буде присутня в Москві на параді", – зазначив нардеп.

Крім того, Кива вважає, що святкування Дня перемоги – це крок до "об'єднання суспільства".

"Святкування 75-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні може не тільки об'єднати суспільство, а й стати відправною точкою у врегулюванні конфлікту на Донбасі й нормалізації відносин з РФ", – сказав політик.

Депутат від "ОПЗЖ" зауважив, що історію намагаються переписати, та заявив, що святкуватиме День перемоги попри позицію ексміністра закордонних справ України Вадима Пристайка.

"На жаль, сьогодні нам намагаються нав'язати історію прибічників фашизму, втерти та втовкмачити нам у голови історію зрадників. Українська нація й український народ, українські воїни, які служили в Червоній армії, – зробили неоціненний внесок у перемогу над фашизмом. І для кожної розсудливої людини це пам'ять і це гордість. Мій дід – Герой Радянського Союзу, і незалежно від позиції Пристайка або ще якихось окремих особистостей, я і моя сім'я шанували, шануємо і будемо шанувати свято Великої перемоги", – підсумував Кива.

Нагадаємо, співголова фракції "Опозиційною платформи - За життя" Вадим Рабинович запропонував депутатам організовано поїхати на парад 9 травня до Москви.