Ляшко у Страсбурзі: Хто дав право сильним цього світу за спинами українців вирішувати їх долю?

Представник української делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи Олег Ляшко прибув до Страсбургу, щоб протистояти російському реваншу.

У кулуарах Асамблеї політик розповів, що цього тижня може відбутись тріумфальне повернення російської делегації до ПАРЄ, чого, зокрема, прагнуть Німеччина та Франція, – інформує пресслужба РПЛ, передає Інформатор.

Якщо це все ж станеться – Україна має піти з організації, підкреслив Олег Ляшко і додав, що ніхто не має права вирішувати долю українців за їх спинами.

«Фактично політичне рішення про повернення росіян уже прийнято у Берліні та Парижі. І під час останнього візиту Зеленського до Франції та Німеччини йому було це озвучено. Крім того, ми чуємо заяви про те, що на саміті G20 в Осаці Трамп буде говорити з Путіним, водночас, на цю зустріч не запросили президента України. Хто дав право сильним світу цього за спинами українського народу вирішувати його долю? Тому наша потужна команда приїхала у Страсбург і ми зробимо все, щоб поламати ті плани і рішення, які вже були прийняті у Берліні та Парижі про повернення російської делегації», – наголосив Ляшко.

Лідер РПЛ заявив, під виглядом «прагнення до діалогу» європейці ховають банальну причину повернення російської делегації до ПАРЄ – це гроші.

Аргументація про те, що росіяни повинні мати право на доступ до Європейського суду з прав людини – не витримує жодної критики. Росія прийняла закон, за яким може не виконувати рішення Європейського суду з прав людини. Тому банальна причина повернення росіян до ПАРЄ – це гроші. Російська делегація заборгувала до бюджету Ради Європи більше 60 мільйонів євро. Ні французи, ні німці не хочуть за них платити. І тому, замість скорочення чиновницького апарату і видатків на нього, вони хочуть повернути росіян. Якщо Рада Європи так вчинить – це буде найганебніше рішення, яке повністю дискредитує цю поважну інституцію за 70 років існування», – вважає Ляшко.

Політик повідомив, що має ефективний план зупинення бліцкригу Москви і добиватиметься у ПАРЄ його втілення.