Майбутнє України - в НАТО, - Порошенко призвал предоставить дорожную карту членства в Альянсе

П'ятий президент України Петро Порошенко на засіданні Парламентської асамблеї НАТО висловив вдячність за міжнародну підтримку й закликав до надання Україні плану дій щодо членства у Північноатлантичному альянсі. Про це повідомляє пресслужба політичної партії "Європейська солідарність".

"П'ять років ми мали підтримку ПАРЄ під час найскладніших ситуацій, які складалися в Україні через російську агресію. Стосунки України з НАТО залишаються головним чинником глобальної та регіональної безпеки. Визначить цю безпеку підтримання й посилення України для того, щоб вона могла реалізувати свої реформи, створити нову армію і підвищити оборонні потужності. Я вірю, що майбутнє України - в НАТО. Це є найліпшою гарантією добробуту й процвітання моєї країни", - сказав лідер "Європейської солідарності".

Крім того, Порошенко зазначив, що Україна і НАТО зблизилися як ніколи й зараз. Україні потрібнен план дій щодо членства в Альянсі.

Політик також подякував усім присутнім за підтримку й солідарність з Україною.

"Я кладу свою долоню на серце і дякую оборонцям України, що нині перебувають у цій залі. Нам потрібна єдність і солідарність з Україною, разом ми потужніші. Слава Україні!" - сказав п'ятий президент під час виступу на засіданні ПА НАТО.