"Мені достатньо": Разумков повідомив, що зарплата спікера нової Ради складе близько 50 тисяч гривень на місяць

Зарплата спікера в українському парламенті нового скликання становитиме близько 50 тисяч гривень на місяць. Про це заявив в інтерв'ю НВ глава партії "Слуга народу" Дмитро Разумков.

"Майбутній депутат парламенту буде отримувати зарплату в 36-37 тисяч гривень, з доплатами - до 50 тисяч гривень. Це справедливо?" - запитала журналістка.

"Якщо чесно, то ні, вона могла би бути більшою. Хоча це хороша зарплата на тлі мінімальної, але недостатня. Ми тільки йдемо до того, що є, наприклад, у європейських депутатів - гідна зарплата і хороший соціальний пакет, коли людина тримається за цю роботу і розуміє її престиж ... За 40 тисяч гривень не купиш 600-й Mercedes, але жити можна цілком гідно. Далі питання твоїх цінностей. Якщо ти корупціонер, тебе і мільйонні заробітки не зупинять", - відповів Разумков.

На питання, скільки становитиме зарплата спікера Верховної Ради, він відповів: "Не цікавився, але приблизно знаю, що десь під 50 тисяч гривень, і мені достатньо, я сформував собі "матеріальну подушку" за рахунок бізнесу".

"І переписали його на дружину?" - перепитала журналістка.

"І переписав на дружину, але можу говорити про це спокійно, бо вона і була одним з партнерів у нашому консалтинговому бізнесі, і сенсації тут не буде", - заявив глава партії "Слуга народу".