На інавгурації Зеленського стався скандал через російську мову

Під час першої промови Володимира Зеленського в якості президента України у Верховній Раді сталася словесна перепалка через російську мову, на якій Зеленський виголосив кілька фраз,повідомляє УНІАН.

Основну частину свого звернення до українців Зеленський виголосив українською мовою. Однак, говорячи про звільнення українських військовополонених, він перейшов на російську.

«Історія несправедлива, це правда. І не ми почали цю війну. Не ми почали. Але нам цю війну закінчувати. І ми готові. Готові до діалогу. Але. И я уверен, что первым шагом для начала этого диалога станет возвращение всех украинских пленных», - заявив Зеленський. 

Також, говорячи про повернення українських територій, він заявив, що ми втратили не тільки території, ми втратили людей. 

«И сегодня мы просто должны, я уверен, они нас слышат, возвращать их сознание. Мы потеряли это сознание. За эти годы власть не сделала ничего, чтобы они чувствовали себя украинцами. Они не чужие, вони наші. Вони українці», - заявив Зеленський. Після цього у Раді піднявся шум, і було чути вигук Олега Ляшка про те, що вони розуміють українську мову. На що Зеленський відповів «Дуже дякую. Дякую, що ви продовжуєте ділити людей, пан Ляшко».