Нардепа Іванісова виключили з партії "Слуга народу" - Зеленський

Народного депутата Романа Іванісова виключили з партії "Слуга народу". Про це президент України Володимир Зеленський повідомив у своєму відеозверненні в Facebook.

"Третього депутата, за кількістю я маю на увазі, було виключено з партії "Слуга народу", і ми цим пишаємося, тому що в нас триває очищення, тому що ми дійсно партія народна: ми служимо народу України. І набрали людей із народу — звичайних людей. І завжди казали, що якщо ми будемо знаходити щось кримінальне, чи якісь новини будуть про "договорняки", чи якісь кримінальні справи... Так ось, коли будемо знаходити таких людей, будемо їх виключати (з партії — ред.), тому що в нас монобільшість. І найголовніше — це не кількість депутатів, хоча це теж дуже важливо, а найголовніше - щоб це були порядні, чесні, професійні люди", — заявив Зеленський.

Раніше з'явилася інформація, що народний депутат Іванісов був судимий у 1996 році за частиною 3 статі 117 ККУ (зґвалтування неповнолітньої) і частиною 2 статті 118 (зґвалтування неповнолітньої у неприродний спосіб).

Нагадаємо, 20 листопада Романа Іванісова виключили з парламентської фракції "Слуга народу".