НАТО наголошує на важливості покарати винних у катастрофі літака рейсу MH17

Північноатлантичний альянс (НАТО) привітав звільнення українських політв'язнів та моряків, які 7 вересня повернулися на батьківщину. Також там наголосили на важливості розслідувати збиття малайзійського Boeing рейсу MH17 у небі над Донбасом у 2014 році. Відповідна заява розміщена на сайті Північноатлантичного альянсу.

«Ми вітаємо, що українські моряки, захоплені Росією минулого листопада, нарешті повернулися додому, як і режисер Олег Сенцов. Це - крок у правильному напрямку», - йдеться у повідомленні.

НАТО й надалі закликає Російську Федерацію виконати всі свої зобов'язання за Мінськими угодами, включаючи звільнення всіх ув'язнених, зазначається у заяві. У Північноатлантичному альянсі також наголосили на важливості розслідувати збиття малайзійського Boeing рейсу MH17 у небі над Донбасом у 2014 році. 

«Водночас залишається важливим встановити істину та притягнути до відповідальності за збиття літака MH17 відповідно до Резолюції Ради Безпеки ООН 2166», - підкреслюється в заяві НАТО.

Нагадаємо, 7 вересня відбувся великий обмін полонених. З російського полону повернулися 35 українців. Серед них - 24 моряки, яких РФ захопила в Керченській протоці, режисер Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Володимир Балух та інші.