Нацполіція переходить на посилений режим роботи через парламентські вибори

З 15 по 28 липня у зв’язку з парламентськими виборами Національна поліція працюватиме в посиленому режимі. Про це повідомив заступник голови Національної поліції Олександр Фацевич, передає пресслужба центрального органу.

За словами Фацевича, переведення особового складу на посилений режим починається на наступний день після початку завезення бюлетенів на окружні виборчі дільниці 14 липня.

«Завдання Нацполіції – це збереження всієї документації, яка знаходиться на окружних виборчих дільницях. Крім того, поліцейські забезпечують публічну безпеку та правопорядок під час перевезення бюлетенів. Також наголошую на співпраці зі спостерігачами, які беруть участь у виборчому процесі, та оперативному реагуванні на будь-які порушення у сфері виборчого процесу», – зазначає заступник голови Нацполіції.

Як повідомив Фацевич, з початку передвиборчої кампанії правоохоронці зареєстрували 4 157 заяв та повідомлень, пов’язаних із виборами: 2 587 з них стосуються незаконною агітації, ще 422 – підкупу виборців.

«Загалом з початку передвиборчої кампанії поліція внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань по 210 фактам. Зокрема, 157 кримінальних проваджень стосуються порушень виборчого законодавства, ще 53 кримінальних проваджень – пов’язані із проведенням виборчої кампанії. Також складено 817 адміністративних протоколів», – йдеться в повідомленні поліції.