Названо першу десятку партії Саакашвілі: хто туди потрапив

Сьогодні, 13 червня, назвуть імена першої десятки партії Михеїла Саакашвілі – “Рух нових сил”. Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

За даними видання, в першу десятку ввійдуть: Давид Сакварелідзе, Ігор Черняк, Булах Дмитро, дружина Мішеля Терещенка - Олена Терещенко, Олександр Доній. І сам Михеїл Саакашвілі (список без черговості номерів в десятці -  прим.ред ).

Пресконференція Саакашвілі запланована 13 червня, 17:00, на якій він представить кандидатів у депутати від “Руху нових сил”.

Лідер “Громадянської позиції” Анатолій Гриценко запитав у соцмережі думки українців про об’єднання з партією Михеїла Саакашвілі “Рух нових сил”, але пізніше повідомив, що “Громадянська позиція” і “Рух нових сил” домовилися йти на парламентські вибори окремо, проте готові співпрацювати.

Нагадаємо, колишній президент Грузії, екс-губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі відмовився від пропозиції Віталія Кличка йти на вибори разом з партією «УДАР».

Як повідомлялося раніше, Віталій Кличко запропонувал Михеїлу Саакашвілі участь у дострокових виборах у ВР в якості голови партії «УДАР». Сам Кличко збирався залишитися лідером партії.