«Нормальні люди, яких ми хочемо, відмовляються»: Арахамія про кандидатів в Кабмін

Партія «Слуга народу» активно веде переговори з потенційними кандидатами в міністри вже півтора місяці.

Про це розповів в інтерв'ю журналістам в кулуарах Верховної Ради голова фракції «СН» Давид Арахамія, передає Цензор.НЕТ.

За його словами, проти багатьох потенційних кандидатів на топпосади в уряді починається негативна медіакампанія, «їх починають змітати» і ці особи бояться втратити свою репутацію.

«Це неправильна стратегія. Ми тоді ніколи не знайдемо нормальних людей, тому що більшість нормальних людей, яких ми хочемо, відмовляються йти в міністерства і продовжують займатися бізнесом. Кажуть: у мене все добре, у мене хороша репутація, мене в фейсбуці люди лайкають, не матюкають тощо. Як тільки стаю чиновником - на ранок я вже конкретно, так скажемо, погана людина. Тому багато людей не хочуть», - пояснив Арахамія.

Он також відмовився називати прізвища потенційних кандидатів на звільнення в Кабміні, пояснивши, що вирішили тримати інтригу.

«Планується три-чотири заміни кадрові (в уряді, - ред.), але ми не будемо їх анонсувати заздалегідь. Чому? Тому що це шкодить роботі того міністерства, про яке згадується. Тому що вже наступного дня після того, як журналісти в заголовках показують, що такий-то міністр вже йде, потім ніхто вже цього міністра не слухає, він не може виконувати свої обов'язки фактично. А часовий лаг між новинами і рішенням може бути два-три тижні, можливо навіть місяць. Не хочеться просто, чесно кажучи, підставляти міністерства в таку ситуацію, ми вже навчилися, тому отримаємо інтригу в цьому процесі», - сказав нардеп.