Новий прем'єр робитиме більший акцент на економіці й підтримці промисловості - «Слуга народу»

Віцепрем'єр-міністр, міністр з розвитку громад і територій України Денис Шмигаль, кандидатуру якого запропонують на посаду прем'єр-міністра, робитиме більший акцент на економіці й підтримці промисловості, ніж це було у чинному Кабінеті міністрів. Про це ввечері 3 березня після завершення робочої наради керівництва фракції «Слуга народу» розповіла заступниця голови цієї фракції Євгенія Кравчук, пише «Інтерфакс-Україна».

«Ми відчули, що буде набагато більший акцент на економіці, ніж це було у попередньому складі уряду. Буде акцент, зокрема, на підтримці промисловості. Шукають першого віцепрем'єр-міністра, який міг би курувати якраз цей напрям», — сказала вона.

Кравчук зазначила, що Шмигаль «досить впевнено і спокійно поводився на засіданні фракції», тож «виникають хороші відчуття від його призначення».

Заступниця голови фракції також висловила впевненість, що у монобільшості вистачить голосів для відставки чинного уряду Олексія Гончарука і голосування за новий Кабмін.

«За відставку точно назбирається, тут немає жодних сумнівів. Нині частина людей не були на фракції, зв'язуємося з депутатами, які не були на засіданні, і ми очікуємо, що будуть голоси за новий Кабмін, і 226 голосів, звичайно, монобільшість «Слуги народу» зможе дати», — додала вона.