Новий склад ЦВК сформується через два тижні - Арахамія

Верховна Рада може сформувати новий склад Центральної виборчої комісії за два тижні. Таке припущення зробив голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, спілкуючись із журналістами в кулуарах парламенту, повідомляє Укрінформ.

"Думаю, сьогодні точно не буде розглядатися питання щодо ЦВК. Розглядати персональний склад ЦВК - на це треба мінімум пів дня, а я думаю, що весь день. Не хочеться втрачати весь день на ЦВК", - сказав Арахамія.

Водночас на запитання, чи можливий розгляд цього питання за два тижні, він відповів: "Я думаю, що десь так".

Згідно з календарним планом роботи Верховної Ради ІХ скликання, парламент відновить роботу у пленарному режимі з 8 жовтня. Протягом двох тижнів, що передуватимуть цій даті, депутати планують працювати з виборцями, а також у комітетах.

Також, коментуючи інформацію про те, чи є серед пропозицій "Слуги народу" чинні народні депутати, політик зауважив, що не хоче втрачати "жодної душі" з фракції.

"Тому я категорично проти втрати будь-якого нардепа. Так, нові додадуться (у разі призначення чинних депутатів від "Слуги народу" членами ЦВК - ред.), але ми ж не знаємо їх так гарно, як цих уже. Я не хочу нікого втрачати і особисто буду дуже проти", - додав голова фракції.