Парубій вимагає від ОП рішення щодо закону про ТСК із процедурою імпічменту

Голова Верховної Ради Андрій Парубій звернувся до Офісу президента України із вимогою надати парламенту будь-який документ з приводу рішення президента Володимира Зеленського щодо закону про тимчасові слідчі комісії (ТСК) із процедурою імпічменту. Про це він заявив під час засідання Ради.

"Президент Зеленський вже 27 червня мав дати відповідь з приводу закону, який ми схвалили, про тимчасові слідчі комісії (ТСК). Згідно Конституції, минуло 15 днів. Мало бути або вето, або пояснення та доповнення, або підтримка цього закону", – сказав Парубій.

Він зауважив, що "це – один із принципових законів для Верховної Ради України".

"У засобах масової інформації (ЗМІ) пройшла інформація, що (на закон – ред.) накладене вето. На жаль документ досі не прийшов у ВРУ. Тому я публічно звертаюся, як і на погоджувальній раді, до Офісу президенту України негайно передати будь-який документ у ВРУ, щоб якщо дійсно накладене вето, ми змогли після схвалення Виборчого кодексу змобілізуватися та подолати це вето, або проголосувати за пропозиції", – наголосив спікер.

"Я переконаний, закон про ТСК – один із фундаментальних законів по захисту українського парламентаризму. Закон, який регламентує парламентський контроль", – підсумував Парубій.