Парубій закликає СБУ негайно відреагувати на проведення телемосту між «Росія-24» і «NewsOne»

Голова Парламенту Андрій Парубій закликає Службу безпеки України негайно відреагувати на анонсований телеміст між російським телеканалом «Росія-24» та українським «NewsOne». Про це він заявив під час Погоджувальної ради 8 липня, передає пресслужба Апарату Верховної Ради України.

«Медведчуківський проросійський канал «NewsOne» 12 липня планує провести спільний телемарафон із пропагандистським державним телеканалом «Росія-24». На моє переконання, це відверта провокація антиукраїнських сил», - переконаний спікер.

За словами Парубія, на шостому році війни «продажні політики та їхні прислужники вирішили про щось поговорити з ворогами та вбивцями».

«Тому я хочу закликати сьогодні Службу безпеки України негайно відреагувати на брутальне порушення законів України. Також закликаю Національну раду з питань телебачення і радіомовлення негайно провести засідання і розглянути питання, щоб позбавити антиукраїнське ЗМІ ліцензії на мовлення», - підкреслив спікер.

Голова ВР додав, що такий телеміст взагалі ніколи не повинен проводитися.

«Це інформаційна атака ворога, яку ми повинні спільно відбити», - сказав він.

Нагадаємо, російський пропагандист Дмитро Кисельов анонсував проведення телемосту "Треба поговорити", який заплановано на 12 липня і відбудеться між українським телеканалом NewsOne та забороненим в Україні "Росія-24".